tytul.gif (13743 bytes)

zpr_logo.gif (6477 bytes)

INTERNETOWE WYDANIE MAGAZYNU "Z PIERWSZEJ RĘKI"

Kontakt: Romana Obrocka

 
 
Serwis prasowy nr 86

10 - 17 października 2003


 • XII SEZON WIECZORÓW LISZTOWSKICH
  Recital fortepianowy Lyubov Gegethorii zainaugurował XII sezon Wieczorów Lisztowskich w Saloniku Czterech Muz. Był to 663 koncert Towarzystwa im. Ferenca Liszta, któremu prezesuje profesor Juliusz Adamowski, jednocześnie autor programów koncertowych i słowa o muzyce. Inauguracyjnemu koncertowi towarzyszyła wystawa haftowanych obrazów autorstwa Ireny Winciorek.
 • SESJA
  Przewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach Śląskich informuje, że na dzień 20 października 2003r. godz. 16 00 została zwołana XII Sesja Rady Miejskiej w Obornikach Śląskich
 • DZIKI ZACHÓD NA WSCHODZIE
  W lipcu tego roku w Bieszczadach było wesoło i poważnie, słonecznie i deszczowo, a uczestnicy obozu wędrownego z obornickiego gimnazjum wędrowali szlakiem i na azymut, górami i dolinami, ze śpiewem na ustach lub zadyszką, gdy szczyt był trudny do zdobycia.

 • NASI ABSOLWENCI
  Tradycją Liceum Ogólnokształcącego im. Karola von Holteia w Obornikach Śląskich stało się monitorowanie dalszych losów absolwentów. Badanie to pozwala ocenić skuteczność procesu dydaktycznego oraz pomóc uczniom w wyborach przyszłych uczelni. Nie ma wątpliwości co do tego, że najbardziej wymiernym wskaźnikiem sukcesu uczniów po ukończeniu szkoły średniej jest indeks wyższej uczelni.