tytul.gif (13743 bytes)

zpr_logo.gif (6477 bytes)

INTERNETOWE WYDANIE MAGAZYNU "Z PIERWSZEJ RĘKI"

Kontakt: Romana Obrocka

 
 
Serwis prasowy nr 98

8-18 października 2004


 • PARTNERSTWO OBORNIK ŚLĄSKICH I REHAU
  29 września w Rehau odbyła się sesja Rady Rehau z udziałem włodarzy Obornik Śląskich. Na sesji został przyjęty tekst porozumienia o współracy między naszymi gminami. W imieniu Rehau tekst podpisał burmistrz Edgar Popel, a w imieniu Obornik Śląskich burmistrz Paweł Misiorek.

 • FANTASTIC - BOMBASTIC W BESKIDZIE NISKIM
  Wakacje - czas wędrówek i przygód. Takie hasło idealnie pasowało do naszego obozu wędrownego po Beskidzie Niskim. Wyruszyliśmy w niedzielę 24 czerwca - dwudziestu uczniów Gimnazjum w Obornikach Śląskich i dwójka opiekunów: pani Bożena Magnowska i pan Marek Kolano.

 • WYKŁAD
  Obornicki Osrodek Kultury zaprasza na wykład powszechny prof. Norberta Morcińca pt. "O językowym obrazie świata, czyli czym różnią się języki". 26 października 2004, godz. 17.00.

 • OBORNICKIE LICEUM - NIEMIECKIE GIMNAZJUM
  W dniu 7 października gośćmi wiceburmistrza Macieja Borowskiego była grupa pedagogów realizujących Program Wymiany Młodzieży pomiędzy obornickim Liceum a niemieckim gimnazjum Robert Koch Schule z Clausthal-Zellerfeld. 14 osobowa grupa młodzieży z Niemiec, zakwaterowana w rodzinach, uczestniczyła w zajęciach z młodzieżą licealną
 • OGŁOSZENIE
  O wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Oborniki Śląskie.