nowy naglowek

Strona główna   Gmina   Rada Miejska   Urzad Miejski   Gminne Jednostki Organizacyjne

Geografia   Historia miasta   Kultura i sztuka   Turystyka i rekreacja   Oferta inwestycyjna   Teleadresy
 

7 stycznia 2010

      
     

EUROPA W KAŻDEJ GMINIE
III edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepsze witryny internetowe społeczności lokalnych przyniosła wyróżnienie Urzędowi Miejskiemu w Obornikach Śląskich.

W ubiegłym roku zgłosiliśmy witrynę www.oborniki-slaskie.pl  do konkursu, którego organizatorem jest Wydawnictwo Ludowe Sp. z o.o. 12 grudnia odebraliśmy wiadomość: „Serdecznie gratulujemy zakwalifikowania się do ścisłego Finału. Zapraszamy Laureata na rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Wydawnictwa Ludowego Sp. z o.o. na najlepsze witryny internetowe społeczności lokalnych pt. ‘EUROPA W KAŻDEJ GMINIE’ – III edycja, które odbędzie się podczas uroczystości Wigilia Polska. Zapraszamy na 19 grudnia 2008 (sobota) o godzinie 11 do Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie odbędzie się Wigilia Polska z udziałem prezesa PSL, wicepremiera Waldemara Pawlaka.” – informował nas Robert Matejuk, szef biura prasowego.

W trakcie rozdania nagród okazało się, że w Finale znalazło się 6 witryn internetowych. Trzy zdobyły miejsca od 1 do 3, pozostałe wyróżnienia. Obornicka witryna zdobyła jedno z wyróżnień oraz, w nagrodę, kamerę filmową.

Przyjmujemy to wyróżnienie bez fałszywej skromności, bo praca i energia zainwestowana w tworzenie gminnego portalu jest świadomym wyborem, wynikającym ze zrozumienia jakim dobrodziejstwem i potężny6m nośnikiem informacji jest Internet.

Romana Obrocka
Laury, w imieniu Urzędu Miejskiego Obornik Śląskich, odbierała pani Maria Wilk-Koć

 


 

http://maly/oborniki/zpr/styczen_2006/spis_tresci.htm

Serwis prasowy nr 160
 Styczeń 2010