nowy naglowek

Strona główna   Gmina   Rada Miejska   Urzad Miejski   Gminne Jednostki Organizacyjne

Geografia   Historia miasta   Kultura i sztuka   Turystyka i rekreacja   Oferta inwestycyjna   Teleadresy
 

3 września 2010

      
    
OKOLICE z angielskim na ty...

Społeczne Stowarzyszenie Wiejskie „OKOLICE” złożyło wniosek w ramach Konkursu Programu English Teaching Small Grants 2010 pt. ”EACH ONE, TEACH ONE CZYLI OKOLICE Z ANGIELSKIM NA TY…" łączącego w sobie naukę języka angielskiego w niekonwencjonalny i kreatywny sposób. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa mająca na celu połączenie przyjemnego z pożytecznym – poprzez zajęcia z języka angielskiego połączone z nauką tańca breakdance. Dzięki tym warsztatom uczestnicy uzyskają lepsze wyniki w nauce oraz poszerzą dotychczasową wiedzę z zakresu tańca, którego korzenie wywodzą się z USA – New York – Bronx.

Projekt został pozytywnie rozpatrzony przez Polsko-Amerykańską Fundacje Wolności. Uzyskał 140 pkt. i został rekomendowany do dofinansowania, jako jeden z 20 wniosków z terenu całego kraju. Zajęcia rozpoczną się z dniem 01.09.2010 i potrwają do 31.12.2010. Grupa 20 osobowa przez okres 4 miesięcy będzie regularnie spotykać się dwa razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne o godzinie 17 w Szkole Podstawowej w Osolinie.

Na zakończenie projektu odbędzie się spektakl podsumowujący pt. „Each One Teach One” przedstawiony przez uczestników zajęć. Cały spektakl wystawiony będzie w języku angielskim.

Zajęcia prowadzić będą:
Adrian Mikołajczak (Bboy Gigi) – instruktor tańca breakdance
Ewa Skubisz – nauczyciel języka angielskiego

Koordynator Projektu – Katarzyna Jarczewska, tel. 510 046 930

Powrót do strony głównej...
Wejście do archiwum wiadomości...


http://maly/oborniki/zpr/styczen_2006/spis_tresci.htm

Serwis prasowy nr 168
Wrzesień 2010